Novinky

Od 1.3. – máme otevřeno!

27. 02. 2021

Jsme zdravotnické zařízení, proto i v této době máme dle nařízení vlády otevřeno. Pokud k nám přicházíte z regionu Prahy, nemusíte se prokazovat žádným potvrzením. Pro dojíždějící z jiných okresů jsme připraveni vydat potvrzení o návštěvě lékaře.

Věřím, že i tuto nelehkou dobu se nám podaří společně překonat.

Opatření v souvislosti s COVID 19

05. 05. 2020
  • Vstup do provozovny je možný pouze s rouškou nebo respirátorem.
  • Vstup je možný pouze se zakrytým nosem i ústy.
  • Sanitační poplatek 50 Kč/fyzioterapie hrazené ze zdravotního pojištění. Tento jsme zavedli z důvodu zvýšených hygienických nároků ( rukavice, desinfekce, spotřební jednorázový materiál,…).
  • U placených procedur je sanitační poplatek již zahrnutý v ceně terapie.

Velmi děkuji za pochopení a věřím, že se nám podaří toto nelehké období překlenout.

Zavedení poplatku u fyzioterapie

16. 04. 2020

Z důvodu zvýšené hygienické náročnosti a  udržení bezinfekčního prostředí jsme nuceni od 27.4. zavést poplatek za nadstandardní péči o prostředí ordinace a používání jednorázových ochranných pomůcek u našich zaměstnanců.

Poplatek činí 50 Kč za jednu návštěvu fyzioterapie u klientů, kteří přicházejí s poukazem FT.

U samoplátců je tato částka již započítána v ceně fyzioterapie.

Velmi děkujeme za pochopení.

Smlouva s pojišťovnou 211

14. 03. 2019

Nově máme uzavřenu smlouvu se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra 211. Pacienty s touto pojišťovnou přijímáme od 1.4.2019.

Máme nový přístroj BTL

03. 10. 2017

BTL 4625 Premium je přístroj pro elektroterapii s nejširším spektrem léčebných proudů na trhu. Nové protokoly umožňují aplikaci elektroléčby a ultrazvuku současně. K dalším přednostem patří výborný uživatelský komfort pro pacienty. Přijďte si jej vyzkoušet!

Cena 1 aplikace 100 Kč, permanentka na 5 návštěv 400 Kč. Pojištěnci zdravotní pojišťovny 207 a 209 s poukazem FT bez přímé úhrady! S pojišťovnou 201 dosud jednáme, výsledky bychom měli znát během listopadu.

Navázali jsme spolupráci s Bejbyservisem

24. 05. 2016

Podporujeme záslužné konání osvěty Bejbyservisu. Tato společnost se stará o miminka a maminky po návratu z porodnice, pomáhá s orientací, co je pro miminko skutečně vhodné, sleduje i psychomotorický vývoj dětiček a případné odchylky s námi konzultují.

www.bejbyservis.cz

Naše kolegyně získala cenu pro nejlepší absolventy lékařských oborů UK

22. 03. 2016

předání ceny v Karolinu

Bc. Klára Kučerová převzala z rukou rektora Univerzity Karlovy cenu pro nejlepší absolventy lékařských oborů UK.  Dokázala založit Asociaci studentů fyzioterapie, vytvořila, prosadila a uvedla do praxe program výměnných stáží se zahraničními univerzitami pro studenty fyzioterapie.  Klárko, moc blahopřejeme!

PŘESTĚHOVALI JSME SE O 100 M DÁLE!!!

14. 08. 2015

Nová adresa ELIÁŠOVA 17.

Najdete nás 100 m od původního studia.

Telefon se nemění.

Pokud byste stáli čelem ke vchodu původního studia, otočíte se doleva a dojdete na roh Národní obrany a Eliášovy ulice. Zde se opět otočíte doleva (zády k Hradu) a třetí dům po levé straně je naše nová adresa. Těšíme se na Vás v přízemí vpravo.

Píší o nás Proženy.cz

11. 06. 2015

Přečtěte si článek o novinkách v rehabilitaci.

Jednu z nich – Posturomed používáme i my. Byli jsme osloveni redakcí, abychom se podělili o naše zkušenosti  – a můžeme jen doporučit:-).

CO POMŮŽE OD BOLESTI ZAD I INKONTINENCE? ZKUSTE NOVÉ METODY REHABILITACE

Spolupráce se Sport team sourozenců Vůjtových

02. 09. 2014

Navázali jsme spolupráci s úspěšným sportovním klubem pro děti i dospělé. Líbí se nám, že učí děti kvalitnímu rozvoji pohybových dovedností, radosti z pohybu a netrvají na tom, aby z každého dítěte vyrostl vrcholový závodník.  Více o aktivitách Sport teamu na www.vujtovi.cz