Zábaly


Příjemně horká procedura nejen pro chladné dny.

Teploléčba je jedna z nejstarších přírodních terapií, která je velmi příjemná,  její pozitivní účinky jsou dlouhodobě ověřeny:

  • uvolňují ztuhlé svaly a klouby
  • urychlují metabolismus
  • odvádí toxické látky z těla
  • pěstí pokožku
  • mají relaxační účinek na tělo i duši
  • působí protizánětlivě

Zábaly z pravého včelího vosku

Jemné teplo kombinované s příjemnou vůní.

Tento cenný zábal se skládá z čistě přírodního včelího vosku přímo z pláství. Jako nosného materiálu je použito nejjemnější hedvábí. Při zahřívání zábal medově voní a vosk se postupně rozpouští do pokožky. Ta po proceduře zůstává krásně hebká a voňavá.

Historie této luxusní procedury sahá do starého Řecka a Egypta, kde byl včelí vosk oblíben jako osvědčený zkrášlující prostředek.

Parafínové zábaly

Rovnoměrným působením tepla při tání jednorázového parafínového plátu ParaffinWaxTM dochází k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně. Příjemné vůně umocňují relaxační zážitek z procedury a navíc pečují o pokožku pěstícími látkami obsaženými v jednotlivých obkladech.

Čokoláda

Ajurvédské bylinky

Wellness zážitek

čokoládový sen

Kombinace čokoládového parafínového zábalu a relaxační masáže. 50% čistého kakaa v zábalu zásobuje pokožku antioxidačními složkami a zároveň stimuluje a povzbuzuje lidský organismus. Čokoládový biobalzám použitý při masáži pěstí pokožku a nádherně voní.

medové potěšení

Zábal z čistého přírodního včelího vosku a uvolňující masáž Vám pomůže zapomenout na problémy běžného života.

ajurvédské osvěžení

Vybraná kombinace bylinek (blahovičník, kafrovník, hořčice indická…) v zábalu i masážním oleji dokáží uvolnit dýchací cesty a osvěžit unavené svaly i mysl.

Rašelinové zábaly

Léčivé peloidy aplikujeme formou jednorázových zábalů, které se na těle prohřívají nosičem tepla z rašeliny zahřátým na 60°C. Slatina má velkou akumulační schopnost udržet teplo (oproti vodě 7 -8x vyšší), proto během procedury minimálně vychládá. Organismus se v ní prohřívá postupně – šetrně, ale intenzívně.

Oproti tradičním lázeňským zábalům jednorázové zábaly minimálně špiní, takže pokožka zůstává čistá.