Telefon

+420 774 993 626

E-mail

recepce@santera.cz

Otevírací doba

Po-Čt: 7-19 h, Pá: 9-16 h

Bodystyling

Štíhlejší postava, zpevnění svalů, jemnější pleť a mírnější celulitida. Toto vše umí náš Bodystyler, přístroj založený na principu elektrogymnastiky svalů. Aplikujeme na břicho, boky, zadek, stehna a paže. Všechny tyto partie cvičí 45 minut. Ideální je proceduru doplnit přístrojovou lymfodrenáží, kdy po tréninku jemná masáž svaly uvolní. Díky našemu přístroji Bodystyler můžete viditelně zeštíhlet siluetu postavy, zpevnit problémové partie, snížit projevy celulitidy a zjemnit vaši pokožku.

Bodystyler Vám pomůže zbavit se přebytečných centimetrů.

24 speciálních elektrod rozmístěných na procvičovaných svalových skupinách slouží k přenosu přesně definovaného proudu, který stimuluje danou tělesnou oblast. U přístroje si lze vybrat z několika programů, regulovat intenzitu a délku svalového stahu tak, aby právě pro Vás bylo nastavení přístroje optimální.

Při Vašem odpočinku intenzívně posiluje a zároveň proštíhluje problémové partie, redukuje nadváhu, odbourává celulitidu, podporuje peristaltiku střev, tonizuje břišní svaly (vhodné i v období po porodu), ulevuje od bolestí zad.